Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir İnşaat , İzmir merkezli 2011 yılından bu yana hizmet veren  İnşaat, İç mimarlık, Mimarlık ve tasarım ofisidir. Bunun yanı sıra marka tasarımı alanında üreten, geliştiren ve değer katan etkileşimli bir misyona sahiptir.

İzmir İnşaat, çalışmış olduğu projeleri başından sonuna kadar tasarım ve uygulama süreçlerini bir bütün olarak ele alır. Profesyonel olarak planladığı konsept çalışmasından başlayarak mekan ve kullanıcıların ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlara yönelik hem fonksiyonel hem de estetik kaygıları ön planda tutarak çözümler sunar.  Çevreye ve mekanın ruhuna uyum sağlayacak malzemeler kullanan İzmir İnşaat , konsepte ve iç mekana uyumlu renk-doku çalışması yaparak mekanı tasarlarken; fonksiyonu estetik ile birlikte harmanlar. Tasarlamış olduğu mekanın bir bütün içinde potansiyelini ortaya çıkartarak konforlu ve keşfedilmemiş bir yaşam tecrübesi sunmayı hedefler.

İzmir İnşaat bugüne kadar ; küçük ölçekli apartman dairesi, orta ve büyük ölçekli restoran, bar, ofis, güzellik merkezi, kahvaltı salonu, Anahtar Teslim İnşaat, fabrika binası gibi birçok proje için iç mimari, mimari tasarım-uygulama çalışması tamamlamıştır. Ayrıca İzmir İnşaat projelerin ihtiyaçlarına yönelik; özel tasarım mobilya, aksesuar ve aydınlatma ürünleri de tasarlamaktadır.

İzmir İnşaat’ın amacı; estetik, fonksiyonel, yaratıcı, özgün ve tüm detayları ile doğru analiz edilip çözümlemeler yapılmış konforlu mekanlar oluşturmaktır.